Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-21/21

Data publikacji 05.08.2021

4 sierpnia 2021 r. miało miejsce zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-21/21.

Z uwagi na pandemię odbyło się ono na podstawie programu szkolenia zawodowego podstawowego realizowanego w warunkach ogłoszonego stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii. Słuchacze odbyli szkolenie w systemie stacjonarnym w formie dwóch zjazdów.

Szkolenie zakończyło się egzaminem końcowym, do którego przystąpiło 112 słuchaczy. Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, aktywność i zaangażowanie Komendant Szkoły Policji w Katowicach 10 słuchaczy wyróżnił dyplomem okolicznościowym.

Wszystkim absolwentom gratulujemy, życzymy bezpiecznej służby na rzecz społeczeństwa oraz dalszego rozwoju zawodowego.