Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-22/21

Data publikacji 06.08.2021

W dniu 6 sierpnia 2021 r. w Szkole Policji w Katowicach zakończyło się szkolenie zawodowe podstawowe o oznaczeniu kodowym SZP - 22/21.

W szkoleniu, które rozpoczęło się 20 maja 2021 r. uczestniczyli słuchacze z garnizonów: śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego i mazowieckiego. Szkolenie zakończyło się egzaminem, do którego przystąpiło 129 słuchaczy, wszyscy zdali egzamin z wynikiem pozytywnym. Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną, wyróżnionych dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zostało 13 policjantów.

Wszystkim słuchaczom serdecznie gratulujemy i życzymy im powodzenia w dalszej służbie.