Zapobieganie korupcji - doskonalenie zawodowe

Data publikacji 20.02.2023

Zgodnie z programem wzmacniania uczciwości i zapobiegania korupcji w Policji na lata 2021-2023 w ramach wzmacniania działań antykorupcyjnych w Policji, mających na celu zintensyfikowanie stosowania proaktywnych metod w środowisku policyjnym Zakład Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Katowicach w dniach 6 i 13 lutego 2023 r. zorganizował kolejne doskonalenie zawodowe, w którym uczestniczyło blisko 140 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-7/22.

W kolejnej już edycji doskonalenia, przeprowadzonej przy współudziale funkcjonariuszy Wydziału w Katowicach Biura Spraw Wewnętrznych Policji, policjanci poszerzyli swoją wiedzę w zakresie przejawów przestępczości korupcyjnej, a także przemocy w służbie  i w rodzinie.

Tego rodzaju przedsięwzięcia pozwalają słuchaczom na wzbogacenie wiedzy teoretycznej, nabytej w toku szkolenia.