Podziękowania za pomoc

Data publikacji 07.04.2023

6 kwietnia Szkołę Policji w Katowicach odwiedził dyrektor placówek opiekuńczo-wychowawczych Dom 9, 10, 11, 12 w Katowicach Piotr Jarocki wręczając miłe podziękowania dla kadry oraz słuchaczy szkoły.

Samorząd słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach jest w stałym kontakcie z placówką opiekuńczo-wychowawczą Dom 9,10, 11, 12 w Katowicach i aktywnie włącza się w pomoc potrzebującym. Słuchacze wielokrotnie odwiedzali podopiecznych placówki umilając im dzień, niosąc radość poprzez rożnego rodzaju gry i zabawy. Wierzymy, że dobro powraca, a widząc chęć niesienia pomocy przez słuchaczy już dzisiaj wiemy, że nie była to ostatnia tego typu akcja.

W trakcie wizyty w naszej szkole dyrektor placówek opiekuńczo-wychowawczych Dom 9, 10, 11, 12 w Katowicach po byłym Domu Dziecka „Zakątek” Piotr Jarocki podziękował za okazaną pomoc. Jako wyraz wdzięczności przekazał także ozdoby wykonane przez podopiecznych ośrodka.