Pomoc dla domu dziecka

Data publikacji 06.06.2023

W dniach 2 i 5 czerwca 2023 r. z inicjatywy Samorządu Słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach, słuchacze naszej szkoły pomagali w porządkowaniu terenu przy Domu Dziecka nr 9 i 10 w Katowicach przy ul. Brynowskiej 70a.

Podczas naszej ostatniej wizyty w tej placówce Pan Piotr Jarocki - dyrektor Domu Dziecka zwrócił się do Rady Samorządu Słuchaczy z prośbą o wsparcie w uporządkowaniu terenu przyległego do placu zabaw.

Po rozpoznaniu zakresu prac i uzyskaniu zgody kierownictwa Szkoły Policji w Katowicach słuchacze zabrali się do działania. Prace wykonywane były po zajęciach dydaktycznych w czasie wolnym od służby. Jesteśmy dumni z bezinteresownej pomocy jaką nasi policjanci potrafią nieść potrzebującym. Zaangażowanie samorządu oraz zapał słuchaczy sprawia że dalej chcemy uczestniczyć w tego typu przedsięwzięciach.

Bezinteresowna pomoc wpisuje się w hasło "Pomagamy i chronimy", dlatego nadal z chęcią i zapałem będziemy uczastniczyć w takich przedsięwzięciach.

Dom Dziecka przy ul. Brynowskiej w Katowicach to placówka, której kadra i słuchacze pomagają cyklicznie.