Wręczenie aktów mianowania, ryngrafów i medali pamiątkowych

Data publikacji 27.10.2023

27 października br. Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka wręczył postanowienia o mianowaniu na stopień podkomisarza Policji, rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowisko służbowe, a także pamiątkowe ryngrafy oraz medale.

Mianowani na stopień podkomisarza Policji zostali: asp. szt. Robert Klima i mł. asp. Jakub Nazorek.

Na wyższe stanowisko służbowe zastępcy kierownika Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego mianowana została podinsp. Barbara Biestek.

Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka wyróżnił pamiątkowym ryngrafem za długoletnią służbę w Szkole Policji w Katowicach podinsp. Violettę Grudzień.

W ramach podziękowania za przygotowanie w Szkole Policji w Katowicach XIII Finału Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka wyróżnił pamiątkowymi ryngrafami i okolicznościowymi medalami insp. Zbigniewa Chrzęstka i insp. Gabrielę Sochę, a okolicznościowymi medalami: nadkom. Marcina Sędka i kom. Michała Stępnia.