Wręczenie aktów mianowania

Data publikacji 30.11.2023

Kolejni nauczyciele policyjni odebrali dziś awanse na wyższe stanowiska służbowe z rąk Komendanta Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosława Gałuszki.

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej szkoły odbyła się uroczystość wręczenia rozkazów personalnych dotyczących mianowań na wyższe stanowiska służbowe.

Na stanowisko starszego wykładowcy mianowany został kom. Paweł Tobiczyk –  wykładowca Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka mianował również na stanowisko młodszego wykładowcy niżej wymienionych policjantów:

– asp. szt Kamil Samiczak –  instruktor Zakładu Służby Kryminalnej,

– asp. szt. Andrzej Amalio –  instruktor Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego,

– st. asp. Łukasz Sroga –  instruktor Zakładu Ogólnozawodowego,

– asp. Adrian Grela –  instruktor Zakładu Wyszkolenia Specjalnego,

– asp. Witold Pietrzyk –  instruktor Zakładu Wyszkolenia Specjalnego.

Na stanowisko instruktora został mianowany mł. asp. Kamil Skubis –  referent pełniący obowiązki instruktora Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

Na zakończenie uroczystości Komendant Szkoły złożył życzenia wytrwałości i niegasnącego zapału w odpowiedzialnej pracy związanej ze szkoleniem policjantów, a także dziękował za zaangażowanie w pracę dydaktyczną.