Hołd dla poległych policjantów

Data publikacji 06.12.2023

5 grudnia o godzinie 17.00 funkcjonariusze Policji w całym kraju wspólnie z przedstawicielami innych służb oddali honor asp. szt. Ireneuszowi Michalakowi i asp. szt. Danielowi Łuczyńskiemu, którzy stracili życie realizując obowiązki służbowe.

Na placu apelowym naszej szkoły o godz. 17.00 także oddaliśmy hołd naszym tragicznie zmarłym Kolegom Danielowi i Ireneuszowi oraz wszystkim innym poległym na służbie policjantom. W apelu wzięli udział: Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka wraz z zastępcami – insp. Zbigniewem Chrzęstkiem i insp. dr Gabrielą Sochą, a także przedstawiciele kadry i słuchacze. W ten sposób okazaliśmy wsparcie dla tragicznie zmarłych na służbie policjantów z Wrocławia, którzy zostali postrzeleni przez bandytę i w wyniku odniesionych obrażeń zmarli.

Cześć ich pamięci!