Nagrody Komendanta Głównego Policji

Data publikacji 22.12.2023

22 grudnia w naszej szkole miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji wręczenia nagród przyznanych przez Komendanta Głównego Policji. Wyróżnionym policjantom gratulacje złożyli Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka i zastępca Komendanta ds. logistycznych insp. Zbigniew Chrzęstek.

Komendant Główny Policji rozkazem z dnia 20 listopada 2023 r. za zaangażowanie w organizację Finału III Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji „Dyżurny Roku” – Katowice 2023, przyznał nagrodę pieniężną niżej wymienionym policjantom:

• podinsp. Barbara Biestek,
  • asp. szt. Krzysztof Kasprzycki.

Komendant Główny Policji rozkazem z dnia 13 grudnia 2023 r. za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, dyspozycyjność oraz budowanie pozytywnego wizerunku Policji w społeczeństwie, przyznał nagrodę pieniężną niżej wymienionym policjantom:

• mł. insp. Tomasz Stechnij,
  • podinsp. Wojciech Góra,
  • kom. Rafał Błoch,
  • podinsp. Aleksandra Konieczny,
  • nadkom. Wojciech Mańka,
  • kom. Łukasz Sowisz,
  • kom. Marcin Czapla,
  • asp.szt. Marcin Marszałek,
  • asp. Paweł Bartusek.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w służbie.