Insp. dr Gabriela Socha będzie pełnić obowiązki Komendanta Szkoły Policji w Katowicach

Z dniem 6 stycznia 2024 roku Komendant Główny Policji powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Szkoły Policji w Katowicach insp. dr Gabrieli Sosze – Zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Katowicach.

Insp. dr Gabriela Socha zdobywała doświadczenie zawodowe pełniąc kolejno służbę na podstawowych stanowiskach policyjnych w Komendzie Stołecznej Policji, następnie na dłużej związana była z pionem prewencji, pełniąc w tym czasie służbę w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Bielsku-Białej, w pionie ruchu drogowego oraz na stanowisku kierownika Referatu w Bielsku-Białej Wydziału Konwojowego i Policji Sądowej KWP w Katowicach. W latach 2015-2021 pełniła służbę na stanowisku naczelnika Wydziału Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Z dniem 1 marca 2021 roku została mianowana na stanowisko zastępcy komendanta Szkoły Policji w Katowicach właściwego w sprawach dydaktycznych.