Odszedł na wieczną służbę. Cześć Jego pamięci!

Data publikacji 12.02.2024

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9 lutego br. zmarł były naczelnik Wydziału Dowodzenia i Wychowania Szkoły Policji w Katowicach mł. insp. w st. spocz. Adam Jopek. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 13 lutego o godz. 14.00 w kościele p.w. św. Bartłomieja we Włodowicach.

9 lutego zmarł nasz przyjaciel i kolega mł. insp. w st. spocz. Adam Jopek, mając niespełna 50 lat. Odchodząc tak wcześnie pozostawił po sobie smutek i żal. Kierownictwo, policjanci, pracownicy oraz słuchacze Szkoły Policji w Katowicach łączą się z pogrążoną w żałobie rodziną, składając kondolencje i wyrazy współczucia.

Adam Jopek wstąpił do Policji w 1993 r. Większość swojej służby związany był z oddziałami prewencji Policji w Katowicach i Kielcach, natomiast w naszej szkole pracował od 2019 roku na stanowisku Naczelnika Wydziału Dowodzenia i Wychowania a w ubiegłym roku przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Wielokrotnie odznaczany był medalami i odznakami w tym brązowym krzyżem zasługi.

Adam był człowiekiem otwartym na innych ludzi i na potrzeby słuchaczy, zawsze chętny do pomocy. Odszedł nagle, pozostawiając w naszych sercach głęboki żal.

Pamięć o Nim pozostanie z nami na zawsze.