5. PZU Półmaraton w Białymstoku - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

5. PZU Półmaraton w Białymstoku

Data publikacji 23.05.2017

Kolejne sportowe emocje za nami! Tych emocji dostarczył nam wykładowca Szkoły Policji w Katowicach st. asp. Tomasz Dzierga, który 14 maja 2017 r. wziął udział w 5. PZU Półmaratonie Białostockim.

Tegoroczny bieg miał swój start na urokliwym dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku, zaś metę na Rynku. Trasa przebiegała m.in. przez tereny kampusów wyższych uczelni, ale biegacze mieli również możliwość podziwiania w trakcie rywalizacji najpiękniejszych zabytków tego miasta. Półmaraton odbył się w wyższych temperaturach powietrza, niż zakładali organizatorzy i sami biegacze, ale nawet to nie przeszkodziło w starcie 2658 uczestnikom.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobiegnięcia do mety w duchu sportowej rywalizacji, a naszemu przedstawicielowi, który ukończył bieg na 263. miejscu, dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły.