Zmiany w ustawie o grach hazardowych

Data publikacji 05.06.2017

Dzięki inicjatywie Koła „PARAGRAF”, funkcjonującego przy Zakładzie Służby Kryminalnej w dniu 29 maja 2017 r. w naszej szkole odbyły się dwa szkolenia dotyczące zmian w ustawie o grach hazardowych, które wprowadziły nowe regulacje w zakresie organizacji legalnych punktów i salonów do gier hazardowych oraz urządzania gier hazardowych za pośrednictwem internetu.

Szkolenia, które były prowadzone przez funkcjonariuszy Śląskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Katowicach przeznaczone były zarówno dla kadry wykładowczej jak również dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego.

Przeprowadzone szkolenia z całą pewnością przyczynią się do poszerzenia wiedzy w zakresie czynów zabronionych związanych z urządzaniem gier hazardowych oraz zasadami prowadzenia działalności w tym zakresie.