Zakończenie kursu ZZL-3/17 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu ZZL-3/17

Data publikacji 14.06.2017

W dniach 5-9 czerwca 2017 r. w Szkole Policji w Katowicach zrealizowana została kolejna, trzecia edycja kursu specjalistycznego z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi o oznaczeniu kodowym ZZL- 3 / 17.

Kurs miał na celu przygotowanie policjantów z jednostek terenowych pełniących rolę przełożonych do prawidłowego kształtowania relacji w podległych im zespołach. Kierownicy, naczelnicy i komendanci nabywali wiedzę o tym jak wyznaczać zasady współpracy i skutecznie komunikować się  z podwładnymi w różnych (czasem trudnych) sytuacjach zawodowych.

Intensywne, warsztatowe zajęcia prowadziły: st. asp. Katarzyna Mazur-Niewiedział i st.asp. Marzena Pasławska młodsi wykładowcy Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Katowicach.

W ostatnim dniu kursu uczestnicy otrzymali świadectwa jego ukończenia z rąk kierownika Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Katowicach – mł. insp. Mirosława Grobelczyka.