Policjant Roku Ruchu Drogowego - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Policjant Roku Ruchu Drogowego

Data publikacji 14.06.2017

W dniach 7-8 czerwca 2017 r. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przeprowadził na terenie Szkoły Policji w Katowicach finał XXX Wojewódzkiego Konkursu „Policjant Roku Ruchu Drogowego”.

Uczestnicy zawodów przystąpili do testu wiedzy ze znajomości przepisów, a następnie sprawdzali swoje umiejętności na strzelnicy.

Finał oraz uroczyste zakończenie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbyły się w auli szkoły. Najlepszym policjantem drogówki w garnizonie śląskim został asp. Mariusz Chrząstek z KMP w Sosnowcu, drugie miejsce zajął st. asp. Kazimierz Wątroba z KMP w Jaworznie, a trzecią pozycję uzyskał sierż. Mariusz Rudek z KMP w Katowicach. (Fot. KWP Katowice)