Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Ziemnym - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Ziemnym

Data publikacji 21.07.2017

W dniach 29-30 czerwca 2017 r. w Będzinie, odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Ziemnym. Szkołę Policji w Katowicach reprezentował podinsp. Grzegorz Patrzek – wykładowca Zakładu Wyszkolenia Specjalnego.

Zawodnicy w pierwszej fazie turnieju zostali podzieleni na osiem grup. Po wygraniu dwóch meczów i zajęciu pierwszego miejsca w grupie podinsp. Grzegorz Patrzek awansował do kolejnego etapu turnieju. Wygrywając dwa kolejne mecze awansował do półfinału, gdzie po zaciętym meczu lepszym okazał się zawodnik z Żywca. Ostatecznie podinsp. Grzegorz Patrzek zajął trzecie miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Tenisie Ziemnym. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale z rąk Naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Wiceprezydenta Miasta Będzin.