XVII Turniej Piłki Nożnej Halowej - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

XVII Turniej Piłki Nożnej Halowej

Data publikacji 08.12.2017

W listopadzie i w grudniu br. Zakład Wyszkolenia Specjalnego zorganizował XVII Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły Policji w Katowicach.

W zawodach uczestniczyło dziewięć drużyn, które reprezentowały kadrę oraz słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach. W pierwszej fazie turnieju drużyny grały w grupach, a do finału  awansowały drużyny kadry Szkoły oraz słuchacze IV kompanii. Po zaciętym i pełnym emocji meczu finałowym zwyciężyła drużyna IV kompanii 2:1, zdobywając tym samym Puchar Komendanta Szkoły Policji w Katowicach. Puchar oraz dyplomy wręczył Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. dr Rafał Kochańczyk.