Przeciwdziałanie kradzieży sygnału telewizyjnego - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Przeciwdziałanie kradzieży sygnału telewizyjnego

Data publikacji 11.12.2017

W dniu 5 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się szkolenie z zakresu „Przeciwdziałania kradzieży sygnału telewizyjnego”.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Koło Prawnicze „Paragraf” działające przy Zakładzie Służby Kryminalnej. Prelegentem był przedstawiciel Stowarzyszenia Dystrybutorów Programów Telewizyjnych „Sygnał”. W zajęciach udział wzięli słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego oraz kursu specjalistycznego dla dzielnicowych. Podczas wykładu uczestnicy zostali zapoznani z metodami walki z kradzieżą sygnału telewizyjnego oraz tematyką sharingu i streamingu internetowego. Na zakończenie szkolenia prelegent przekazał dane kontaktowe do specjalistów zajmujących się omawianą problematyką.