SpoKREWnieni służbą

Data publikacji 20.03.2018

Do II edycji ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi „SpoKREWnieni służbą” w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, która odbyła się w dniu 16 marca 2018 r., włączyło się łącznie 97 osób, w tym kierownictwo, kadra i słuchacze Szkoły Policji w Katowicach.

Akcja została przeprowadzona przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, podczas której zebrano 43,65 litrów krwi.

Serdecznie zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi w ramach tego szlachetnego przedsięwzięcia jakim jest akcja „SpoKREWnieni służbą”, która odbędzie się w dniu 30 marca 2018 r. w godz. 8.00 – 12.00 w Szkole Policji w Katowicach przy ul. gen. Jankego 276. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Minister Obrony Narodowej.