Turniej tenisa stołowego

Data publikacji 21.11.2018

W dniach od 13 do 19 listopada 2018 r. Zakład Wyszkolenia Specjalnego zorganizował Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach.

Za organizację przedsięwzięcia odpowiedzialni byli asp. Adrian Sacharczuk oraz sierż. szt. Adrian Grela. Celem turnieju było podniesienie poziomu ogólnej sprawności fizycznej słuchaczy, popularyzacja dyscypliny sportowej jaką jest tenis stołowy oraz wyłonienie spośród słuchaczy najlepszych zawodników, którzy będą reprezentować Szkołę Policji w Katowicach podczas zawodów zewnętrznych.

Do turnieju zgłosiło się osiemnastu słuchaczy i dwie słuchaczki szkoleń zawodowych podstawowych. 13 listopada 2018 r. odbyła się odprawa do zawodów oraz losowanie par do pierwszej rundy turnieju. Turniej został rozegrany systemem pucharowym. Słuchacze w ramach turnieju rozegrali dwadzieścia meczy.
19 listopada 2018 r. została rozegrana faza finałowa turnieju, w której wyłoniono najlepszych zawodników:

• I miejsce - post. Damian Wilk, SZP – 7/18/1, kompania 1, pluton 3,
  • II miejsce - post. Bartłomiej Kluk, SZP – 5/18/1, kompania 1 pluton 1,
  • III miejsce - post. Krzysztof Należny, SZP– 5/18/1, kompania 1 pluton 1.

Gratulujemy !!!