Kurs dla rzeczników dyscyplinarnych - D-1/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Kurs dla rzeczników dyscyplinarnych - D-1/19

Data publikacji 28.01.2019

W dniach 14-18 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się pierwszy w tym roku kurs specjalistyczny dla rzeczników dyscyplinarnych o oznaczeniu kodowym D-1/19.

W czasie kursu swoje umiejętności doskonaliło 18 policjantów. Uczestnicy sporządzali dokumentację związaną z postępowaniem dyscyplinarnym oraz pogłębiali wiedzę teoretyczną w tym zakresie. Mieli także możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy Zespołu Dyscyplinarnego Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Kurs przyczynił się do podniesienia umiejętności praktycznych i teoretycznych niezbędnych do rzetelnego i profesjonalnego wykonywania czynności rzecznika dyscyplinarnego. Wszyscy uczestnicy ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym.