Zakończenie kursu PostA-1/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu PostA-1/19

Data publikacji 28.01.2019

Szkoła Policji w Katowicach w dniach 21-25 stycznia 2019 r. gościła uczestników kursu specjalistycznego realizujących czynności w postępowaniu administracyjnym o oznaczeniu kodowym PostA 1/19.

W kursie uczestniczyło 19 słuchaczy, w skład którego weszli funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Policji, przedstawiciele Mazowsza, Małopolski, Śląska oraz Podkarpacia. Zostali zapoznani z przebiegiem procedury administracyjnej realizowanej w Policji. Interesującym doświadczeniem było spojrzenie na procedurę administracyjną okiem pracownika cywilnego, którego interesantem jest funkcjonariusz Policji przy załatwianiu różnorakich spraw osobowych oraz okiem funkcjonariusza Policji którego petentami są obywatele i jak również funkcjonariusze wnioskujący np. o pozwolenie na posiadanie broni palnej co różnych celów. Uczestnikom kursu życzymy sukcesów zawodowych w zgłębianiu meandrów procedury administracyjnej.