Misja ekspercka w Mołdawii - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Misja ekspercka w Mołdawii

Data publikacji 27.05.2019

W ramach realizowanego wraz z partnerem litewskim projektu współpracy bliźniaczej na rzecz policji mołdawskiej pn. „Reform of the initial and continuous training of the Police system in the Republic of Moldova” przedstawiciele naszej szkoły brali udział w misji eksperckiej, która odbyła się w dniach 20-24 maja w Kiszyniowie.

Celem wyjazdu było m.in. podzielenie się z beneficjentem doświadczeniami w zakresie przygotowania, prowadzenia i oceny zajęć w trakcie realizacji szkolenia zawodowego podstawowego. Wyrażamy głębokie przekonanie, że przekazane uwagi i wskazówki pozwolą na jeszcze lepsze przygotowanie tamtejszych adeptów sztuki policyjnej. Kolejnymi etapami współpracy będzie wyjazd drugiej grupy ekspertów oraz wizyta studyjna nauczycieli policyjnych policji mołdawskiej w Polsce.