Aktualności

Policjanci w obiektywie kamery czyli kurs specjalistyczny w zakresie współpracy z mediami.

Data publikacji 19.06.2019

W dniach od 11 do 19 czerwca br. w Szkole Policji w Katowicach odbyła się, pierwsza w tym roku, edycja kursu specjalistycznego w zakresie współpracy z przedstawicielami mediów (DWM-1/19).

Policjanci z całego kraju doskonalili swoje umiejętności właściwej komunikacji ze społeczeństwem za pośrednictwem środków masowego przekazu. Podczas siedmiodniowego kursu zorganizowanego w formie warsztatów funkcjonariusze poznali praktyczne aspekty współpracy z prasą, z redakcjami telewizyjnymi oraz zagadnienia związane z tematyką public relations i wiele innych. Podczas warsztatów policjanci doskonalili techniki autoprezentacji, wystąpień publicznych także tych przed kamerą. W trakcie zajęć z psychologiem policyjnym omawiano sposoby radzenia sobie ze stresem i panowania nad emocjami.

  • Grupa policjantów stojąca w budynku Szkoły Policji w Katowicach.