Zakończenie kursu D-2/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu D-2/19

Data publikacji 01.07.2019

W dniach 24-28 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się trzeci w tym roku kurs specjalistyczny dla rzeczników dyscyplinarnych o oznaczeniu kodowym D-2/19.

W czasie kursu swoje umiejętności doskonaliło 18 policjantów. Uczestnicy sporządzali dokumentację związaną z postępowaniem dyscyplinarnym oraz pogłębiali wiedzę teoretyczną w tym zakresie. Kurs dał również możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy Zespołu Dyscyplinarnego Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Intensywne szkolenie przyczyniło się do podniesienia umiejętności praktycznych i teoretycznych niezbędnych do rzetelnego i profesjonalnego wykonywania czynności rzecznika dyscyplinarnego. Wszyscy uczestnicy ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym.

 

  • Grupa policjantów stojących przed budynkiem Szkoły Policji w Katowicach