Dni Zielonej Góry - Winobranie 2019 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Dni Zielonej Góry - Winobranie 2019

Data publikacji 18.09.2019

W dniach 7 – 15 września 2019 r., w trakcie „Dni Zielonej Góry”, „Winobranie 2019”, zielonogórskich policjantów wspomagało czterdziestu słuchaczy Szkolenia Zawodowego Podstawowego SZP 2/19 pod nadzorem trzech nauczycieli policyjnych Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

Słuchacze w ramach odbywania praktyki patrolowali zielonogórskie ulice w towarzystwie bardziej doświadczonych kolegów. Ze względu na dużą liczbę gości odwiedzających Zieloną Górę takie dodatkowe siły okazały się bardzo pomocne. Wspólne patrole były również dobrą okazją dla młodych adeptów, rozpoczynających policyjną przygodę, do poznania warunków służby, doskonalenia swoich umiejętności pod okiem starszych, bardziej doświadczonych kolegów.