Zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego SZP- 4/19

Data publikacji 11.03.2020

W dniu 10 marca 2020 r. o godz. 14.00 miało miejsce uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu SZP- 4/19.

W szkoleniu, które rozpoczęło się 8 sierpnia 2019 r. uczestniczyli słuchacze z garnizonów: śląskiego i małopolskiego. Do egzaminu końcowego przystąpiło 89 słuchaczy i wszyscy ukończyli go z wynikiem pozytywnym. Dyplomy i świadectwa ukończenia szkolenia wręczył słuchaczom Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Katowicach właściwy w sprawach dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka.

Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną, wyróżnieni dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zostali niżej wymienieni policjanci:

post. Łukasz Dymek;
post. Marek Mroziński;